«Мелодії серця» Андрія Буторіна відкрили полтавцям душу музики.  


Нещодавно полтавці мали змогу провести вечір у приємній компанії видатного артиста, мультиінструменталіста Андрія Буторіна, концерт якого відбувся у стінах церкви «Світло життя».


Андрій Буторін знайшов покликання у музиці і роками вдосконалював свою майстерність, розширюючи спектр інструментів. Він оволодів грою на ксилофоні, барабанах, гітарі, клавішних, піаніці. Крім того, музикант займається ще й продюсерською справою, аранжуванням та виступає як звукорежисер.


Зустріч із прекрасним мистецтвом та світовими хітами в оригінальному виконанні музиканта Андрія Буторіна у храмі «Світло життя» прозвучали завдяки підтримці керівника партії «Сильна Україна» Октябрського району міста Полтави Володимира Ткаченка та керівника Управління колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю у Полтавській області Олександра Ковжоги.


Концертна програма «Мелодії твого серця» була розподілена на три частини, кожна з яких супроводжувалася зміною жанру музики. Розпочався концерт класичними творами Вольфганга Амадея Моцарта та Каміля Сен-Санса, виконаними Андрієм на оригінальному інструменті — піаніці. До речі, вона вважається не популярним інструментом, а от артист довів протилежне географією своїх концертів, які з успіхом відбулися у країнах Європи (Швеція, Данія, Німеччина, Італія, Іспанія та інші).


Джазові композиції у виконанні артиста з музикантом, гітаристом Павлом Буторіним, прозвучали у другому відділенні. У відомі всім мелодії Френка Сінатри, Едварда Гріга вони «вдихнули» нове життя, додали оригінальної джазової інтерпретації. Родзинкою другого відділення стала авторська композиція Андрія Буторіна «Колискова» та виступ із групою «Джазова терапія».


Останній блок концерту — поп-музика: композиції Еріка Клептона, групи «Спейс» відлунювали у серцях глядачів невимовною радістю та спогадами. Атмосфера, яка створювалася музикою у виконанні Андрія Буторіна, поглинала весь негатив і наповнювала душі присутніх відчуттям спокою.


— Головне - відчувати душу музики, - зізнається маестро.

— Адже тільки так можна осягнути нові горизонти, відчути гармонію життя. Хотілося, щоб моя музика припала до душі молоді, щоб вона сприймала її, розуміла, несла в майбутнє.


Задушевну програму «Мелодії твого серця» завершили відповіді на запитання слухачів, з яких присутні довідалися про витоки захоплення музикою, творчість музиканта та країни, в яких він побував. Музичним подарунком для всіх присутніх стало й виконання кількох творів гуртом «Джазова терапія», які здивували оригінальним трактуванням композицій із репертуару відомих джазистів та бездоганними соло-партіями на гітарі — Павла Буторіна, бас-гітарі — Сергія Сувальського та барабанах — Романа Пилипенка. І насамкінець із задоволенням всі прослухали попурі на теми відомих пісень, виконане Андрієм Буторіним разом із групою «Джазова терапія».


Ольга КОВАЛЕНКО

«Вечірня Полтава» Фото автора.

23 листопада 2011 року.